Hakkımızda

'Hedefini doğru belirleyememiş gemiye, hiçbir rüzgar yardım edemez.'  Lucius Seneca

2007 yılında kurulan Baygen Laboratuar ve Sağlık Hizmetleri, Dudullu Organize Sanayi Bölgesi içindeki DES Sanayi Sitesinde, ağırlıklı olarak patoloji ve mikrobiyoloji laboratuvarları ile ameliyathanelere yönelik, cihaz, ekipman ve sarflar üretmekte ve bu ürünlerin satışını yapmaktadır. Bunun yanında, her hastane ve laboratuvarın ihtiyaçlarının birbirinden farklı olduğunu bilerek, laboratuvar ve hastaneler için proje bazlı çözümler geliştirmektedir. Üretim faaliyetlerinin yanı sıra, alanında öne çıkmış markaların temsilciliği de firmamız
bünyesinde bulunmaktadır.

Tüm Ar-Ge ve üretim çalışmalarını kendi bünyesinde gerçekleştiren Baygen, laboratuvarları yerinde ziyaret ederek, ürün ve hizmetleri hakkında bilgilendirme, keşif, projelendirme ve uygulama çözümleri ile laboratuvarların ihtiyaçlarına en doğru çözümleri üretme amacındadır.

Özellikle, iş sağlığı ve güvenliği alanında kazandığı bilgi birikimi ve deneyim ile sizlere, daha sağlıklı bir çalışma ortamı sunmayı hedeflemektedir.

Baygen, teknik hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyetini önemseyen ve önemsediğini sizlere hissettiren bir ekip ile yenilikçi, teknolojik ve ilgili birimlerin hayatını kolaylaştıran yeni ürünler üreterek, yoluna devam etmektedir.

 

Kalite Belgelerimiz:

ISO 9001:2008

ISO 13485:2003

TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi

T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi